Aktualności

14th of Styczeń 2018 02:58 PM Link
Doktor Karolina szczęśliwa po ukończonym biegu 🙂
Message image
13th of Styczeń 2018 09:00 AM Link
Jutro odbędzie się już 26 Finał WOŚP. Nasza doktor Karolina planuje wziąć udział w 12 Biegu pt: "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy". Bieg dedykuje Stowarzyszenie Miłośników Szynszyli Małej. Życzymy powodzenia! 🙂
12th of Styczeń 2018 08:00 AM Link
Taką piękną kurkę rasy Kochin, czarnej odmiany barwnej można było spotkać kilka dni temu w Puslvecie. Sofinkę, bo tak nazywa się nasza pacjentka, przyjęli doktor Dorota wraz z doktorem Filipem. To nie była ostatnia wizyta Sofinki w naszej lecznicy. Póki co nie wiadomo jeszcze co jej dolega. By to ustalić, musimy przeprowadzić serię badań dodatkowych.
Message image
11th of Styczeń 2018 10:24 AM Link
Message image
10th of Styczeń 2018 08:00 AM Link
Gorąco namawiamy Państwa do zapisywania się na przeglądowe badania stomatologiczne do doktor Karoliny. Podczas półtoragodzinnej wizyty będzie Państwo mogli dowiedzieć się wszystkiego na temat stanu uzębienia swoich podopiecznych. Każda konsultacja odbywać się będzie w znieczuleniu wziewnym i poza oględzinami jamy ustnej obejmować będzie także wykonanie serii zdjęć rtg głowy. Na wizyty zapraszamy króliki, świnki morskie oraz szynszyle. W celu ustalenia terminu wizyty oraz uzyskania informacji odnośnie kosztów, prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją.
Message image
9th of Styczeń 2018 08:00 AM Link
Nastąpiły małe zmiany w naszym grafiku, spowodowane nieobecnością doktora Kuby na piątkowym dyżurze. Pan doktor poproszony został o wygłoszenie wykładu dla anglojęzycznych studentów VI roku studiów na wydziale weterynarii. Jak się zapewne Państwo domyślacie, tematem wykładu będą problemy stomatologiczne królików i gryzoni 🙂 Za zmiany przepraszamy i jednocześnie trzymamy kciuki!
Message image
7th of Styczeń 2018 07:09 PM Link
Jeśli nie macie Państwo jeszcze kalendarza na rok 2018, polecamy również kalendarz jelonkowy 🙂
Message image
6th of Styczeń 2018 03:00 PM Link
A grafik na przyszły tydzień przedstawia się następująco..
Message image
6th of Styczeń 2018 08:30 AM Link
Uprzejmie przypominamy, że w dniu dzisiejszym z racji święta lecznica będzie czynna w godzinach 10-13.00. Zapraszamy jedynie pacjentów wymagających niecierpiącej zwłoki pomocy medycznej.
Message image
5th of Styczeń 2018 10:12 AM Link
Przedstawiamy Państwu jednego z najmniejszych i jednocześnie najdzielniejszych pacjentów naszej lecznicy - chomiczka dżungarskiego Mustanga, który 2 dni temu przeszedł skomplikowany zabieg nefrektomii. Prawa nerka została usunięta z powodu podejrzenia rozwijającego się w niej nowotworu. Wszystko zaczęło się od dużej, aczkolwiek niegroźnie wyglądającej torbieli, którą wymacała na jednej z wizyt doktor Agata. Na kontrolnym usg wykonanym przez doktor Agnieszkę okazało się niestety, że zmiana powiększyła się znacznie, a do tego nie wyglądała już jak zwykła torbiel.. Ponieważ Mustang nie czuł się najlepiej i chudł, skierowany został na zabieg. "Mikrochirurgią" zajęły się doktor Ania wraz z doktor Asią.
Co najważniejsze - nasz dzielny pacjent jak na razie czuje się bardzo dobrze, a najbardziej irytuje go kołnierz, który będzie musiał nosić jeszcze przez kilka dni 🙂 Trzymamy mocno kciuki za jego pomyślną rekonwalescencję!!!
Message image
4th of Styczeń 2018 08:00 AM Link
Doktor Kuba jest bardzo zapracowanym człowiekiem. Najlepiej wiedzą o tym jego pacjenci. Czas oczekiwania na wizytę u doktora nierzadko wynosi kilka tygodni. W związku z tym Pan doktor postanowił wydłużyć godziny pracy i od Nowego Roku przyjmuje w poniedziałki i środy już od godziny 15.00.
Message image
3rd of Styczeń 2018 08:00 AM Link
Przed nami jeszcze jeden świąteczny dzień - Święto Trzech Króli, które wypada w sobotę 6 stycznia. W związku z tym będziemy pracować krócej, a wizyty będą droższe o 50%. Na pacjentów potrzebujących pilnej pomocy czekać będzie doktor Karolina.
Message image
2nd of Styczeń 2018 08:00 AM Link
Willy i Wally na pierwszej wizycie u doktor Ilony. Na szczęście dla naszych ogoniastych pacjentów nie wykazała ona żadnych nieprawidłowości. Skończyło się tylko na małym odrobaczaniu 🙂
Message image
1st of Styczeń 2018 08:00 AM Link
Uprzejmie przypominamy, że w dniu dzisiejszym nasza lecznica będzie zamknięta. Do zobaczenia jutro 🙂
Message image
31st of Grudzień 2017 08:00 AM Link
Dzisiaj pragniemy złożyć Państwu i Waszym podopiecznym najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności i końskiego zdrowia w Nowym Roku 2018 🙂 Obyśmy widywali się jak najrzadziej ..i zawsze z wyboru, a nie z konieczności 😉
Message image
30th of Grudzień 2017 10:00 AM Link
Message image
29th of Grudzień 2017 03:00 PM Link
Zbliża się Nowy Rok. W związku z tym ponownie będziemy pracować w skróconym wymiarze godzin. W niedzielę 31 grudnia dyżur pełnić będzie doktor Agnieszka w godzinach 10-15.00. Wizyty będą wówczas droższe o 50%.
Z kolei poniedziałek 1 stycznia będzie jednym jedynym dniem w roku, kiedy nasza lecznica będzie zamknięta.
Message image
29th of Grudzień 2017 10:00 AM Link
Uprzejmie informujemy, że w dniach 1-15 stycznia doktor Ewa przebywać będzie na urlopie. Życzmy Pani doktor udanego wypoczynku :), a pacjentów kardiologicznych na pierwszą wizytę zapraszamy 16 stycznia.
Message image
26th of Grudzień 2017 10:41 AM Link
Nasz wczorajszy świąteczny dyżur okazał się bardzo pracowity. Dzisiejszy zapowiada się nie inaczej. Trzymamy kciuki za wszystkich naszych pacjentów. Oby szybko wracali do zdrowia!

Na zdjęciu stały pacjent Pulsvetu, świąteczny Lesio, który na szczęście nie wymagał lekarskiej interwencji. Spędza spokojne święta w Hotelik dla gryzoni i królików "Krecik" 🙂
Message image
24th of Grudzień 2017 09:00 AM Link
Skoro mamy święta, to nie mogło zabraknąć świętego Mikołaja 🙂 Odwiedził nas co prawda nie z Rudolfem, a z Kluską (do niedawna jeszcze zwaną Lusią), która została uratowana przez Stowarzyszenie Miłośników Szynszyli Małej i odchowana przez Hotelik dla gryzoni i królików "Krecik". Od jakiegoś czasu ma nowych, kochających i wielce zaangażowanych Rodziców, których postanowiła przetestować przed świętami ze znajomości szynszylowych dolegliwości. Wygląda na to, że najgorsze już za nimi 🙂

Chcielibyśmy życzyć Państwu spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie najbliższej rodziny i puchatych przyjaciół, bez konieczności korzystania z naszej pomocy 🙂 Do zobaczenia po świętach! 🙂
Message image