lek. wet. Anna Rzepka

lek. wet. Anna Rzepka

Wykształcenie: lekarz weterynarii

Specjalizacja: Chirurgia, Choroby Zwierząt Futerkowych, Choroby Zwierząt Nieudomowionych

Aktualny grafik znajduje się w dziale „Aktualności”


Współwłaścicielka Przychodni Weterynaryjnej PulsVet

Kierownik Przychodni

 

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie z 2006 r.
Dyplomowany Specjalista Chirurg (2013 r.)
Dyplomowany Specjalista Chorób Zwierząt Futerkowych (2014 r.)
Dyplomowany Specjalista Chorób Zwierząt Nieudomowionych (2016 r.)

Od początku kariery zawodowej zajmuje się leczeniem internistycznym, stomatologią oraz chirurgią tzw. drobnych ssaków, zarówno tych typowo domowych jak i tych bardziej egzotycznych (tj. fretki, króliki, świnki morskie, szynszyle, jeże, szczury, myszy, koszatniczki, chomiki, skunksy, szopy pracze, ostronosy, lotopałanki, i inne). Swoje pasje zaczęła realizować już w trakcje studiów weterynaryjnych odbywając staże w ogrodach zoologicznych, podczas których zapałała ogromną miłością do łasicowatych. Pani doktor od dwudziestu lat ma własne fretki, a od ponad dziesięciu zajmuje się ich leczeniem i chirurgią.
Ceni nieustanne pogłębianie wiedzy, dlatego rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w licznych branżowych sympozjach jak również dzieli się swoją wiedzą prowadząc wraz ze swoim zespołem szkolenia, warsztaty, prowadząc wykłady na uczelniach dla studentów oraz wykłady na studiach specjalizacyjnych.

 

Prywatnie miłośniczka fretek angażująca się w ich adopcje a od kilku lat zajmująca się również odchowem i przywracaniem na wolność osieroconych łasicowatych – czyli kun, tchórzy, łasic, wydr oraz pomocą w rehabilitacji i leczeniu dorosłych łasicowatych we współpracy z Ośrodkiem Okresowej Rehabilitacji Zwierząt w Jelonkach http://osrodekjelonki.pl/